سفارش محصول مورد نظر

پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید “اضافه به سبد خرید” و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده قرار خواهد گرفت. و يا در صورتي كه سفارش از طريق اينترنت و سايت فروشگاه سنگ مزار گلستان برايتان مقدور نمي باشد، با شماره تماسهاي بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفني به مسئولين سفارش گيري اعلام نمائيد.

تحویل کالا و پرداخت وجه باقیمانده سفارش

  • کلیه سفارشات در شهر تهران پس از تکمیل مراحل خطاطی و حکاکی سنگ مزار (زمان تکمیل سفارش یک هفته تا ده روز میباشد) با دریافت هزینه باربری ارسال و به دست مشتريان خواهد رسيد.
  • مشتریان تهرانی می توانند وجه باقیمانده سفارش خود را در محل به جای پرداخت نقدی، با استفاده از دستگاه کارت خوان سیار ( Pos ) یا استفاده از کلیه کارت های عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند.
  • وجه سفارش برای شهرستان ها می بایست پس از ثبت سفارش و یا دریافت پیش فاکتور با استفاده از روش پرداخت اینترنتی بصورت آنلاین و یا کارت به کارت قبل از ارسال سفارش پرداخت شود.
  • ارسال سفارشات به شهرستانها توسط پایانه ترمینال اتوبوس ها یا باربریهای مجاز میباشد.

ضمانت سنگ های مزار 12 ماه