درباره سنگ مزار گلستان

سنگ گلستان با بیش از دو دهه تجربه، توانسته است بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه داده و رضایت آنها را جلب کند.
ما با افتخار قادر به تهیه و توزیع انواع سنگ مزار و انواع سنگ های ساختمانی و دکوراسیون و… نیز بوده و با هدف ارائه سنگهای با کیفیت البته با قیمت مناسب همچنان پیشتاز این صنعت هستیم.

سنگ گلستان در سال 1389 شمسی به طور رسمی و دریافت جواز کسب از اتحادیه مصالح فروشان پاکدشت توسط آقای مهندس مهدی مختاری افتتاح شد.

مشتریان به دلایل متعددی به خرید اینترنتی رو می‌آورند. بسیاری از این دلایل به خصوصیات منحصربه‌فرد محیط اینترنت، مثل دسترسی جهانی به کالا و خدمات، وجود اطلاعات فراوان در مورد محصولات، امکان مقایسه کالاها با یکدیگر و قیمت‌های آنها، صرفه‌جویی در زمان، انعطاف‌پذیری در زمان خرید، بی‌نیازی به تحرک فیزیکی، وجود قیمت‌های رقابتی، تنوع محصولات و سهولت در سفارش خرید برمی‌گردد.

گاها خرید نیاز به زمان زیادی دارد و به همین دلیل ممکن است خسته کننده باشد. بدتر از این‌زمانی است که محصول مورد نظر شما در بازار کم یاب باشد و یا شما نتوانید کالای موردنظرتان را بیابید و ناچار باشید برای یافتن آن از این فروشگاه به آن فروشگاه سرگردان شوید.

امروزه دیگر کمتر کسی را می‌توان یافت که با فضای اینترنت بیگانه باشد و با فروشگاه‌های مجازی ناآشنا. در سال های اخیر بیشتر کاسبان از اینترنت برای انجام تجارتشان استفاده می‌کنند.

چرا از خدمات سنگ مزار گلستان استفاده میکنید؟

فروشگاه اینترنتی و سفارش حضوری در فروشگاه سنگ گلستان

لذت گشت‌وگذار در فروشگاه‌ها هنگام انتخاب کالا، لمس فیزیکی اجناس، معاشرت و آشنایی با افراد مختلف ازجمله مهم‌ترین دلایلی است که انسان از خرید لذت می‌برد.

امروزه گسترش رسانه‌های دیجیتال و امکان تبادل اطلاعات از طریق فضای مجازی باعث به وجود آمدن تعادل اقتصادی میان کاربران اینترنت، شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران مختلف شده است، قابلیت‌هایی که تجارت و خریدوفروش کالا و خدمات را از شکل سنتی خود جدا کرده و دنیای تازه‌ای را به روی تاجران و مشتریان بازکرده است.

در سال‌های اخیر فروش اینترنتی بخش عمده‌ای از فروش‌ها را به خود اختصاص داده است و بیشتر خرده‌فروشان بزرگ عضو این دسته هستند. تعداد فروشندگانی که تنها فروش آنلاین دارند، در حال افزایش است.

با هزاران مشتری سراسر ایران در ارتباطیم.

ارزش‌ها

ما متوجه و متمركز بر مشتری هستیم برای كاركنان و كار تیمی ارزش قائلیم ، به نوآوری بها می دهیم و خود را ملزم به بهبود مستمر در کار می دانیم و تاكید داریم اطلاعات و آگاهی ما در حوزه های كاری خود باید به روز باشد.

ماموریت

مهم ترین ماموریت‌های ما عبارت است از: آگاه کردن مشتریان قبل از خرید، ارائه با کیفیت ترین سنگها، رقابتی ترین قیمت‌ها و تحقق رضایتمندی مشتریان، ارتباط مستقیم با بهترین کارخانه های سنگ ایران

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پیگیری سفارشات، پاسخ به سوالات، دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات، انواع راههای ارتباطی از جمله تلفن، ایمیل، پیامک، پیام رسان تلگرام، پیام راسان واتس اپ، ثبت نظرات و پیشنهادات و انتقادات در نظر گرفته شده است که از طریق شماره همراه 09124126327 ما قابل دسترس می باشد.

آدرس: جاده خاوران-پاکدشت-فروشگاه سنگ گلستان

تماس: 09124126327

تلفن ثابت: 02136031089

جهت جلوگیری از انتقال چرخه ویروس کرونا و سلامتی شما آماده دریافت سفارش و سنگ انتخابی خود از طریق واتساپ  یا تماس تلفنی هستیم.

ایمیل: info@stonemazar.ir